Marcin: +48 601 389 367Rafał: +48 697 053 422
biuro@polska-fotowoltaika.com
ul. Kościelna 4655-100, Trzebnica

Nasza Firma

MJM Marcin Hrycaj i Grupa Polska-fotowoltaika.tech zostałi Strategicznym Partnerem największego polskiego producenta paneli fotowoltaicznych i bierała udział w kampanii #WłączPolskiePV.pl .Jest to ogólnopolska akcja skierowana nie tylko do osób związanych z rynkiem fotowoltaicznym, lecz do wszystkich Polaków.

Jej celem jest zachęcanie do WŁĄCZania się w inicjatywy wspierające polskich wytwórców fotowoltaiki oraz firm, które stawiają na krajowe produkty PV, poprzez propagowanie postaw ekologicznych i zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii.”Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych firma Bruk Bet Solar włączyła się również do projektu „Przemysłowy Panel PV”, zrzeszającego Producentów Urządzeń Fotowoltaicznych. Chcemy współpracować w celu odbudowy lokalnej produkcji związanej z OZE, wspieraniem miejsc pracy oraz inicjatywy Europejskiego Zielonego Ładu. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do zwiększenia odporności przemysłowej i bezpieczeństwa ekonomicznego w naszym kraju.”

Jesteśmy firmą z olbrzymim doświadczeniem i podejmujemy się każdego wyzwania. Posiadamy doświadczenie w montażu systemów fotowoltaicznych oraz wszystkie niezbędne certyfikaty.

Wykonujemy montaże PV na dachu i gruncie. Zostaliśmy jednym z nielicznych partnerów strategicznych firmy Bruk-Bet Solar, która jest największym Polskim producentem modułów PV.

Zajmujemy się projektowaniem systemów fotowoltaicznych oraz instalacją u klienta. Gwarantujemy solidne wykonanie oraz darmową obsługę serwisową.

Jesteśmy instalatorami jak i projektantami tylko Polskich produktów firmy Bruk-Bet Solar. Po instalacji każdy z naszych klientów otrzymuje od nas kompleksowy pakiet dokumentów potwierdzających jakość i moc pojedynczego modułu z możliwością wydłużenia gwarancji produktów.

Działamy bardzo sprawnie, instalacja 10kW zajmuje nam 3-4 dni. Dojazd do klienta, audyt oraz indywidualna wycena są bezpłatne.Pomagamy klientowi w uzyskaniu dofinansowania instalacji fotowoltaicznej w kwocie 5000 zł.